Eestis kasvatatud varajased salatid (beebisalatid) ja taimevõrseid.

Oleme Eesti kõige innovaatilisem vertikaalfarm. Oleme hiljuti kolinud uude tootmishoonesse Maardusse, kus kasvatame aeropoonilisel taimekasvatusmeetodil varajasi salateid (tuntud ka kui beebisalatid) ja võrseid.

Varajane salat maitseb nagu täiskasvanud taim, ent on maitse ja lõhna poolest intensiivsem. Beebisalat on suupärase suurusega, värske ja krõmps ning sisaldab suurel hulgal A-ja C-vitamiini ning rauda.

Taimevõrsed on innovatsioon salatimaailmas. Kõrge toiteväärtusega, vitamiini-ja mineraalaineterikas, madala kalorisisalduse ning atraktiivse välimusega supertoit on tulnud, et jääda. Võrsed on küpse taimega võrreldes kuni 40 korda tervislikumad ja kõrgema toiteväärtusega.

Rohefarmi salatid ja võrsed kasvatatakse mahedatest seemnetest ning saak jõuab hiljemalt 24h jooksul peale lõikust kliendini. Rohefarmi salatisegud on saadaval aastaringselt ilmastikutingimustest sõltumata.

Salatid jõuavad meie klientideni hiljemalt 24h jooksul peale lõikust.

Rohefarmi innovaatiline farm kasutab traditsioonilise põllumajandusega võrreldes vähem vett, on keskkonnasõbralik tänu transpordikulude kokkuhoiule ning toodang on 100% pestitsiidivaba.

Rohefarmi salatid ja võrsed on saadaval aastaringselt ilmastikutingimustest sõltumata.

Rohefarmi meeskond

Epp Andresen

Müügijuht (lapsehoolduspuhkusel)

Andro Kullerkupp

Finantsjuht

Janno Roodi

Tegev-ja tootearendusjuht

Anett Kutti

Turundusjuht