Kaasasime äri kasvatamise eesmärgil ühisrahastusplatvormil Fundwise 107 700 €

Oleme juba 1,5 aastat Viimsi sisefarmis kasvatanud aeropoonilisel taimekasvatusmeetodil tervislikke võrse-ja beebisalateid ning seda aastaringselt, ilmastikutingimustest hoolimata.

22.augustil alustasime ühisrahastusplatvormil Fundwise kampaaniat lisaraha kaasamiseks. Meie püüe on suurendada kohaliku toidu osakaalu koduturul, pakkudes aastaringselt puhast ja värsket toitu minimaalse keskkonna jalajälje ning kättesaadava hinnaga. Selle saavutamiseks on Rohefarmil plaanis ehitada 5 aastaga kuni 66 tuhat ruutmeetrit kasvupinda, mis võimaldab katta 10% Eesti tarbija vajadusest aastas.

Ühisrahastusplatvormi Fundwise kaudu soovisime leida huvilisi, kes jagavad Rohefarmi missiooni ning tahavad anda oma panuse selle arengusse, et üheskoos läbi viia revolutsioon taimekasvatuses.

Kaasasime kampaania lõpuks (8.november 2022) 107 700 €. Aitäh kõikidele toetajatele ja kaasaelajatele. Suur rõõm oli saada kinnitust, et inimestele läheb korda, kui ajad kohalikku Eesti asja.

Tutvu lõppenud kampaaniaga Fundwise kampaanialehel.

Lisainfot meie, võrsesalatite kasulikkuse ning vertikaalpõllumajanduse kasulikkuse kohta leiad meie kodulehelt. Küsimuste korral pöörduge julgelt meie poole:

Andro Kullerkupp
andro@rohefarm.ee
Tel. 501 9701

Kampaania on lõppenud. Aitäh kõikidele toetajatele ja kaasaelajatele!